Покупка авто, в цьому випадку бензовоза, потребує значного капіталовкладення. Не завжди ці кошти у потрібному розмірі є в юридичної чи фізичної особи. Крім того, бензовоз є коштовним автомобілем, адже має підвищені вимоги до перевезення вантажу, нафтопродуктів, бензину, дизельного пального, ніж, наприклад, вантажівка. Власники бензовозів повинні дотримуватися не тільки умов збереження вантажу, а й техніки безпеки, зокрема пожежної, для цього треба мати сертифікати і документи, які підтверджують дотримання усіх вимог.
Тож, перш ніж укладати договір лізингу, потрібно розібратися, що таке лізинг, хто виступає сторонами лізингу і які його переваги.
Лізинг бензовоза
За нестачі коштів для купівлі й відсутності яких-небудь варіантів для отримання інвестицій можна купити бензовоз у лізинг. Не треба плутати лізинг з кредитом, адже клієнт отримує не суму грошей, а майно – авто та орендує його на період дії укладеної угоди. Головна особливість процедури полягає в тому, що орендар, отримуючи майно у лізинг на тимчасове володіння й користування, після закінчення дії договору та внесення останнього платежу може викупити майно за невеликою за обсягом сумою – це різниця між його вартістю і сумою сплачених платежів за оренду.
Сторони лізингу
Лізинг – це процес взаємодії трьох сторін:
- виробник об’єкта лізингу (в цьому випадку – бензовоза);
- лізингоодержувач – особа, до якої переходить майно у тимчасову оренду;
- лізингодавець – сторона, яка викупляє об’єкт лізингу у виробника, тобто посередник, і передає його лізингоодержувачу на договірних умовах оренди.
Для кожної сторони лізинг має певні вигоди.
Для лізингодавця – це інвестиційна діяльність з передачі у користування майна клієнту за вигідними для себе умовами, термінами і вартістю оренди.
Для клієнта – це оренда майна з подальшим отриманням вигоди від користування ним і можливістю у майбутньому отримати орендоване майно у власність за сукупністю проведених лізингових платежів.
Для виробника, продавця інвестиційних товарів – це ще один шлях збуту своїх товарів через посередника широкому колу покупців.
Лізингові платежі бензовоза включають частину початкової вартості авто, плату за користування та премії за послуги.
Чому лізинг авто виглядає привабливіше, ніж класична оренда? Перевага в самій можливості стати надалі власником орендованого авто.
Переваги лізингу
Чому клієнти обирають послугу бензовоза у лізинг?
- Зручність та лояльність до клієнта. Оформлення договору лізингу не передбачає збирання великого пакета документів. Лізинг оформляється швидко, не довше ніж доба. Бензовоз хоч і перебуває в оренді у клієнта, але його власником так і залишається посередник – лізингова компанія.
- Для кожного орендаря створюються свої індивідуальні умови й графік платежів. Плата може коригуватися сезонно: коли бензовоз приносить більший дохід, то й плата за оренду може бути вищою.
- Відсутність додаткового забезпечення зі сторони клієнта – фактичним власником майна є лізингодавець.
- Механізм прискореної амортизації впливає на розмір податку на майно: знижує відсоток податку на майно з лізингу, знижує податок на прибуток від майна з лізингу, й дозволяє викупити це майно за мінімальною залишковою вартістю.
- По завершенню дії договору лізингу клієнт може мати кращі умови на придбання авто.
- Сервіс лізингодавця. Автострахування, експертиза від спеціалістів, взяття на облік автомобіля – це обов’язки лізингодавця. Клієнт не бере участі в цих процесах.
Це головні переваги лізингу, які роблять його привабливим в очах клієнтів.
Взяти бензовоз у лізинг можна за посередництвом компанії «АВТЕК». Заходьте на сторінку https://avtek.ua/ua/c-benzovozov та обирайте ту техніку, яка підійде саме вам.